| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetelor le place sa se joace cu sentimentele baietilor, de ce le place sa-i tachineze pe barbati sincer ce au de castigat? raspundeti fetelor

Răspuns Câştigător
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Buna! Sincer, mai am si eu momente de genu' laughing. O fac atunci cand sunt plictisita, sau am chef sa mai rad de cinevablushing...Scuza-ne :* asa suntem noi. mai copile!

| Marius94_5839 a răspuns (pentru cHoCollaTeFllory):

*takes a deep breath* femei. femei domne. femei.

6 răspunsuri:
| Tzutzik a răspuns:

Salut,vreau sa-ti spun ca nu toate se joaca cu sentimentele voastre,sunt fete care s-au indragostit odata si pe bune,simt fata de persoana data o atractie,o dragoste curata,una pura si adevarata,dar intr-adevar sunt si alt tip de fete care sunt in cautare mereu,care se cred mai presus si sunt convinse ca pot face orice barbat sa se indragosteasca in ele,dar asta e pentru un anumit timp,nu e pentru toata viata,intr-o buna zi v-or gasi acel ideal pentru ea dar va fi prea tirziu.
acele fete care se cred,,ideale,,au nevoie doar de un singur lucru banii cred,ingragostesc un baiat in ele si-l spala de bani apoi altul pentru a-si rezolva problemele,dar una care iubesc sincer nu va avea asa ginduri ca sa-l tachineze ci din contra sa-l faca cel mai fericit.
asta e parerea mea, si sper sa te ajute, bafta tie si sa-ti gasesti o fata sincere si cu un suflet mare.

| Biutzu a răspuns:

Pentru ca nu sti cand un baiat poate fi sincer pentru ca te gandesti ca el se joaca cu tine

| Aurelian0709 a răspuns:

Femeile la fel ca bărbații nu mai au încredere unii în alții. La fel ca și noi sunt mințite, și multe altele și automat își pierd încrederea intr-o persoana. Băieții buni sunt tratați ca cei perverși și invers.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sadice.

| Teeki a răspuns:

Pentru bucuria propie si superioritate in fata ta.
Hei aici ai bagat toate fetele in aceas oala,numai pentru ca ti s-a frant inima. Pacat, nici voi baietii nu sunteti mai sfinti, asa ca nu mai victimiza baietii.