| Overom a întrebat:

De ce cand ma scol dimineata din pat sunt zile and ma trezesc pe la 6 si cv ca am treaba si e frig si cand ma dau jos din pat din cauza frigului imi da usoare palpitatii la inima sunt normale? sau poate fi o problema?

7 răspunsuri:
| lazio9 a răspuns:

Sport...circulatia....mancare sanatoasa

| RAY a răspuns:

Somnul inseamna paralizarea corpului deci acea raceala e normala,acuma cu inima se poate sa fie mai multe caze cum ar fi
raceala
dureri toratice, plamani, rinichi, inima nu doare, du-te la doctor si vezi ce ai

| CorneliaC a răspuns (pentru RAY):

Nu te supara, dar se spune cazuri, nu caze.

| vangaelis a răspuns (pentru RAY):

Somnul nu inseamna paralizare happy paralizia inseamna incapacitatea de a folosi un muschi sau grup de muschi. Prin somn ne mai miscam totusi.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumezi?

| Overom explică (pentru anonim_4396):

Am 21 de ani nu am pus tigara in gura in viata mea, iar cafea beau 1 la cateva luni si aia cu mai mult lapte, de baut alcool cate o bere cu baieti odata la 2 3 saptamani

| Dangerfull a răspuns:

Sunt normale asa am si eu deci nu te speria big grin