| rockvandam a întrebat:

De ce cand ma uit la filme pe net acestea se blocheaza?(merge 2-3 minute si se blocheaza si trebuie sa astept un timp ca sa poata continua filmu)la fel si pe youtube cand asclut muzica canta ce canta si se blocheaza, dupa care continua cu muzica 1-2-3 minute si iar se blocheaza

1 răspuns:
| RazvanMihai17 a răspuns:

Ai netul sau calculatorul slab, ori incearca sa reformatezi windowsul sau incearca sa folosesti alt browser, cum ar fi mozzila sau chrome.