| BlackManJe a întrebat:

Mi-am reinstalat windwos-ul, adica windows 7, si nu merge sa asclut muzica. Drivere-le imi arata ca sunt instalate. Ce pot sa fac sa am din nou sonor? dau fundita:*

4 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Zi-mi modelul palcii debaza ideal ar fi un link la acea placa de baza ca sa iti caut un driver de sunet

| Kyrie a răspuns:

Poate aparent ai driverul de sunet instalat, ce inainte mergea?

| Kyrie a răspuns:

Daca ai windows 7 64 bit atunci e clar de ce nu-ti merge si in + pot exista si alte drivere, nunumai specific, trebuie doar sa cauti si sa ai rabdare

| BlackManJe explică:

Da. inainte mergea cand aveam xp.