| JUST1ANIME a întrebat:

De ce credeti ca unii judeca doar dupa zodia in care se afla o anumita persoana? Cum vi se pare aceasta mentalitate? straight face

7 răspunsuri:
| Wellfun a răspuns:

Prostească şi foarte greşită.

| crissmay a răspuns:

Prostească,chiar foarte eu nici nu stiu ce zodie sunt uni cunoscuti si totusi nici nu mi-a venit in minte vreodata sa judec dupa zodie...e chiar o mare tampenie straight facestraight facestraight face

| ZvT a răspuns:

Gay şi primitivă.

| TypeInterestingNicknameHere a răspuns:

Mi se pare o ineptie.Astrologia nu are niciun temei stiintific.

| Rosemarie a răspuns:

E o tampenie sa judeci dupa zodii, insa asta nu inseamna ca nu au nici o legatura cu personalitatea ta. eu cred ca zodia care esti reprezinta o parte din caracterul tau, dar asta nu inseamna ca predomina intregul.nu zodiile te definesc, ci tu.

| a123 a răspuns:

Educatia si caracterului unui om conteaza mai mult decat zodia. multor persoane nu li se potriveste ceea ce se scrie despre zodia lor. Cei care au o astfel de mentalitate nu cred ca vor vada un om asa cum e.

| trudalizator a răspuns:

Mi se pare o tampenie foarte mare, de ce sa judeci un om dupa zodie?happy