| Swany a întrebat:

De ce imi apare "0 puncte (923 in ultimele 7 zile)"?
Stiu ca a mai fost intrebarea asta. dar nu o gasesc straight face

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Stai linistita happyVor aparea iar punctelewinkingAsa mi s-a intamplat si mie si au aparut big grin

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Punctele vor fi la locul lor in curand, nu e cazul sa -si faca nimeni probleme.

Shin
| Shin a răspuns:

Serverul isi face refesh la puncte. Se intampla de cateva ori pe zi. Asteptati si acestea vor revenii in cateva zeci de minutewinking
Shin.

auran
| auran a răspuns:

Si al mine este la fel...serverul lor este de vina - dupa ce o sa-l remedieze, vei gasi punctele la locul lor...

| MisterKat a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. eu aveam vreo 23000 de puncte si acum am 0 puncte. nu mi se pare corect! crying

| fzcsm a răspuns:

Si la mine e la fel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. Nu dureaza mult. Peste ceva timp totul va reveni la normal. Nu te alarma.