| rox13 a întrebat:

Bunaaa TPUhappy De ce imi apare asta :
150 puncte (1111 in ultimele 7 zile) la profil? thinking

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca site-ul are iarasi probleme tehnice, inseamna ca nu s-a facut actualizarea punctajului total in ultimele zile. Aceeasi problema este si la mine, nu s-a facut actualizarea punctajului de sambata trecuta. Au mai fost asemenea probleme si s-au rezolvat, o sa se rezolve si acum. Numai bine!

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil s-au facut unele modificari ale site-ului. Mi-e inca imi apare ca inainte, fara acel "...in ultimile 7 zile", dar presimt, ca acest lucru se va schimba la noi toti (nu degeaba se face revizia/modificarea ale TPU-ului acum, de nu se misca mai nimic pe site, ma refer la datele de pe profile).

| rox13 explică:

Ok, multumesc mult happy