| Bishop a întrebat:

De ce îmi e somn aşa des? De câteva luni îmi este somn foarte des, cu toate că nu depun mare efort pe timpul zilei, am cursuri după masă, apoi merg să mă plimb puţin şi uneori merg la sală o ora două, dar acum nu am mai fost de 2-3 săptămâni. Eu care nu puteam să adorm pâna la 2-4 dimineţa acum îmi e somn de la 22, dar mă culc pe la 24, şi mă trezesc pe la 10 dar tot îmi e somn, şi uneori mă simt de parcă aş fi cea mai obosită persoană de pe planetă pe timpul zilei, parcă aş face altceva noaptea, parcă nu aş dormi, cel puţin în weekend dorm 12-13 ore...

3 răspunsuri:
| Gregory a răspuns:

Salut! O parte din mine se regăseşte în ceea ce ai redactat tu aici. De vreo săptămână încoace şi eu păţesc cam la fel. Probabil un efort intens depus în urmă cu ceva timp îşi spune acum cuvântul. O altă cauză bănuiesc că ar fi schimbările acestea prin care trecem. Toate cele bune.

| mami a răspuns:

De vina este astenia de primavara si alimentatia necontrolata

| Nimic special a răspuns:

Cred ca din cauza ca dormi prea mult. Si din cate vad ti-ai dat programul de odihna peste cap. Incearaca sa ti-l formezi din nou.