| 1Many a întrebat:

Oamenii buni cand ajutati pe cineva puteti sa nu mai cersiti funda?
La fiecare intrebare apare cate un user care da raspunsul si la sfarsit...
"""" Funda te rog Pls :*:*:*:* """""
Ce faceti ma cu fundele?
Le puneti in perdea in casa?

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Majoritatea utilizatorilor, din pacate, sunt inca copii, nematurizati si care nu s-au obosit sa citeasca, ca nu numarul de funde te face expert ci voturile si, oricum ultimul cuvantul il au administratorii ce nu vor alege niciodata un expert din randul analfabetilor sau celor preocupati doar de sex cu facaletul. Au impresia gresita ca scopul lor pe acest site este obtinerea de funde. Oricat de multe funde ar avea, nu vor ajunge experti niciodata fara voturi si fara acordul administratorilor dar spera si ei, ca toti copii, sa "creasca". Aici, sa "creasca" "sa ajunga adulti" inseamna pentru ei, un loc de "expert"... Ceea ce nu se va intampla dar speranta moare ultima.

6 răspunsuri:
| Irinna a răspuns:

Daca nu ai la sfarsitul propozetiei "ofer funda" risti sa nu primesti raspunsuri.Acesti utilizatori care "cersesc" funda,cred ca sunt intr-o cursa,unde cel care are cele mai multe primesti un premiu,clar nu este asa, acest site este facut pentru a primi si a da raspunsuri la niste intrebari, fara a te astepta sa primesti funda.

| 1Many explică:

Da bravo, sper ca prin asta sa mai fii dezghetat mintea la unul doi userii.
O zi buna!

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Eu sunt de foarte putin timp pe site si am vazut multe intrebari care la sfarsit au:ofer funda.De aceea multi cred ca prin funde ajungi expert si recunosc ca si eu am avut aceasta impresie.Multumesc ca m-ai lamurit.Dar Joint, nu cred ca ar trebui sa fie interzis sa scrii pe site daca ai mai putin de 16 ani,mai ales ca si eu am mai putin. Oricum,cei care dau raspunsuri ar trebui sa dea pentru a ajuta oameni, nu pentru a deveni expert, site-ul numindu-se Toti Pentru Unu.

| Amyyyyyyy a răspuns:

E un obicei destul de prost.recunosk [macar pot recunoaste ceea ce ati putea face si voi cei care cersiti ] ca si eu mai fac din astea dar rar...:d

| Joint_4006 a răspuns:

Mie imi spui.Niste frustrati frate.
eu folosesc TPU pentru strict necesar.nu sa intreb "da de ce noi respiram?"si sa cer funda funda ca un gay.Da ar trebui interzisi astia sub 13-14 ani chiar 15-16.chiar daca eu am 16

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au impresia ca vor ajunge experti, cand vor avea multe.da se inseala...cred.nui asa? eu am incercat sa le vand aci pe TPU, da fiindca nu a mers m-am gandit sa le dau degeaba.