| LoOvE a întrebat:

De ce nu am chef sa fac nimic pentru la scoala? Nu am chef nici sa lucrez la mate/romana si nici sa citesc.

Voua vi se intampla asa?

Răspuns Câştigător
| alexuno10 a răspuns:

Pentru ca iubestilaughing
se vede si dupa numele tau

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Tuturor ni se intampla, nu te ingrijora happy

| didi12 a răspuns:

Da,cred ca oricui ii se intampla.Slava Domnului ca nu am teme de vacanta! Eu zic totusi sa profiti de vacanta cat mai e, iar pe la sfarsitul lunii asteia, poti sa te apuci de teme.Cu cititul, la fel, tinand cont ca inainte citeam aproape in fiecare seara.Acum am inlocuit asta cu un film.Dar totusi,sunt in vacanta, nu? Deci, lasa temele ca e timp si pentru ele.

| didi12 a răspuns:

Anyy,daca te referi la mine in mesajul tau, sa stii ca am de gand sa recapitulez pe la inceputul lui septembrie.Insa acum, profit cat mai e vacanta, ca apoi 9 luni numai exercitii am sa fac.Nu crezi?

| BeiiByiLuvYouu a răspuns:

Stiu si mie mi se intampla asa...e vacanta doar nu?laughing am ''muncit''atat si acum avem un mic ''concediu''.laughing Pun pariu ca tuturor li se intamplawinking

| Mayyyyyy a răspuns:

Nu mi s-a intamplat! simplu gandeste-te ca daca nu mai faci nimic la matematica(si nu mate)sau La Limba romana! cand intrii la scoala nu o sa mai stii nimic! pune mana pe invatat si gandeste-te ca o sa o incurci daca nu!
P.s. si cei care nu au teme ppentru scoala:nu inseamna ca sunteti norocosi sunteti foarte ghinionisti! cand o sa intrati la scoala nu o sa mai stiti nimic! ce norocoasa sunt! am o culegere la limba romana!(469 de foi)care am terminat-o din iulie si la matematica o culegere(251foi)terminata din iunie)si citesc in fiecare zi cate 25 de foi! succes si pune mana pe invatat!

| DianaTia a răspuns:

Dadaada! E exact cum zice Grasu'. Astazi de exemplu,vreau sa pierd timpu',vreau sa schimb ritmul, nu fac pericol astazi, nu sunt tipu', astazi nu iubesc, astazi nu lucrez... Nu ca am dreptate iubita?laughing

| Bubble13 a răspuns:

Mie mi se intampla in fiecare zi, deja mi-a intrat in sange chestia astarolling on the floor) se numeste leneeee

| Șâret a răspuns:

În toate zilele vieții mele.

| TheDarkDragon a răspuns:

Doamne, la mine nu a existat o zi sa am chef sa fac teme si sa merg la scoala.

| St3fan188Ryd3r188 a răspuns:

Si mi-e pana acum am scris 34 si ceva de pagini dint-run caiet
si mai am 23 de pagini iar din altul vreo 6 lecturii si mai am 30! Sunt in a-doua