| yoplait111 a întrebat:

De ce nu am cosmaruri? Nu am mai avut un cosmar de ani buni, de fapt cred ca am un cosmar la 10000. Imi fac rugaciunea in fiecare seara. Credeti ca are vreo legatura?

2 răspunsuri:
| alexuts28 a răspuns:

Daca nu ai cosmaruri e foarte bine happy Inseamna ca ai o viata linistita.De obicei au cosmaruri oamenii care in ziua respectiva s-au speriat de ceva, sau care se sperie de ceva, iar in vise si-l imagineaza

| JokerV a răspuns:

Frate mai bine sa nu ai, probabil ca esti o persoana relaxata si din cauza asta