| NumePublicAnonim a întrebat:

Cred ca am facut cea mai mare prostie din viata mea. De cateva luni,cand sunt singura in casa,aud tot felul de zgomote si cainele meu incepe sa latre la pereti. Ieri,fiind din nou singura acasa,m-am gandit sa verific daca in casa mea sunt spirite,asa ca am facut o plansa OUIJA dintr-o foaie de desen A4, folosind ca indicator o moneda. Am pus cateva intrebari la care mi s-a raspuns. Insa a trebuit sa ma opresc brusc,deoarece venea bunica mea si nu voiam sa vada ca incerc sa comunic cu spirite. Probabil m-ar fi crezut nebuna. Noaptea,cand sa ma culc,am auzit-o pe bunica mea plangand in somn. Avea un cosmar,asa ca am trezit-o si i-am zis ca a fost doar un vis. Dimineata,bunica mea mi-a povestit ca a avut un cosmaruri si dupa ce am trezit-o, in legatura cu mine si mama mea. Credeti ca este din cauza faptului ca am incercat sa comunic cu spiritele sau este o coincidenta?

Răspuns Câştigător
| Mares_Stefan_1999 a răspuns:

Stai linistita e doar in imaginatia ta nu sunt spirite. Cand ti-se mai intampla sa mai auzi zgomote asculta niste muzica si incearca sa te gandesti la altceva ca sa uiti.
Repet e doar in imaginatia ta.
Bafta! happy

| NumePublicAnonim explică (pentru Mares_Stefan_1999):

Iti multumesc pentru ajutor. Ai dreptate, e doar imaginatia mea si sutele de filme de groaza pe care le-am vazut in ultima vreme.

5 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Ia legatura cu spitalul pentru oameni "nervosi", te vor ajuta ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Eu una nu cred in spirite.happy Daca as crede, probabil acum as fi fost moarta de fricahee hee Daca tu crezi ca in casa ta sunt spirite si metoda aceasta cu plasa OUIJA ti-a reusit, nu am decat un sfat: cheama un proet sa sfinteasca putin casa si mergeti si tu impreuna cu familia sa luati Sf.Impartasanie^_^ Bunica ta a avut un cosmar pentru ca se mai intampla, mai ales la oamenii batrani care sunt foarte obositi si stresati de dupa atatia ani de traitbig grin Succes cu asta!

| Dippa a răspuns:

Nu există spirite malefice sau fantome...sunt doar în imaginaţia ta. Încearcă să te relaxezi.

| adry2001 a răspuns:

Nu exista spirite, deci cu siguranta asta a fost o coincidenta. zgomotele sunt auzeniile tale. eu te sfatuiesc sa mergi la un psiholog, iar daca nu ai cum, vorbeste cu bunica/parintii tai, iar ei o sa-ti explice. Stai linistita ca nu te pot considera nebuna, pana la urma sunt bunicii/parintii tai si iti vor doar binele si roaga-i pe ei sa te duca la un psiholog. Nu mai fi ascunsa fata de ai tai, pentru ca iti vor doar binele.