| GabryeluL a întrebat:

De ce nu merge metin 2 zice " Sorry, your system does not support 3D graphics, please check system confugurations " si am si niste dungi verticale verzi pe ecran? Inafara sa schimb placa video ce pot sa fac??? Dau funda :X!!!

7 răspunsuri:
| CVane a răspuns:

Reinstalea'za driverul pentru placa video, descarca CCleaner si dau un scan, reinstalea'za metinul.

| AndreiGod101 a răspuns:

Pai cred ca decat sa iei placa video sau intra in my computer dai click dreapta pe spatiul gol si dai proprieties si vezi cat ai (poate e metinul prea avansat) sau cheama un specialist*un prieten priceput daca nu) Sper ca te-am ajutat daca vr da-mi FUNDAAAA!

sa-mi spui tot ce scrie la proprietes

| GabryeluL explică (pentru AndreiGod101):

Processor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4400+ 2. 30Ghz
Installed memory ( RAM) ): 1.00 GB
System type: 32-bit

| AndreiGod101 a răspuns:

Frate il ai bun... dar dc nu iti merge NU STIU iti mai spun cauta un expert

| NaVi324 a răspuns:

Reinstaleaza-ti driverele grafice!

| GabryeluL explică (pentru NaVi324):

N-am CD...

| GabryeluL explică (pentru NaVi324):

N-am CD...