| Meli34 a întrebat:

De ce nu merge sa intru pe yahoo mail? Scriu totul corct, cu @yahoo.com, scriu prola corect, si nu merge...nu are cum sa nu fie corect pentru. ca cand intru pe mess merge crying am icercat alt id pe yahoo mail si merge.numai ala care vreau eu nu merge.Cine imi da un rasp. care sa ma ajute sa intru, primeste fundita... v-as da 1o funda da nu pot.:/

Răspuns Câştigător
| Cherry56 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat odata ceva asemanator, incearca sa folosesti alt browser de internet (mozilla, opera, google chrome) si poate merge big grin daca nu trimitele mesaj celor de la yahoo

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca totul e corect, se poate sa fie eroare de la ei, asa ca iti sugerez sa astepti vreo jumatate de ora happy

| randy34 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. Incearca sa restartezi calculatorul. Daca nu merge asteapta pana a doua zi.

| claudiu_1345 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie intr-o seara si naveam ce-i face... pana la urma tocmai a 2 a zi a mers. nu stiu nici acu ce a avutthinking

| georgiana7112 a răspuns:

Ciudat...dar nu scriai cu litere mari la tine si cu litere mici la id celalalt nu?