| theo87 a întrebat:

Am si eu o problema... de 3 zile nu mai merge deloc yahoo.com... nici mess nu imi intra, nici sa intru pe mail de pe yahoo nu merge... si net am... dar nu vrea deloc ca sa imi intre pe yahoo... sigh am si un joc online si nici ala nu merge de 3 zile... ce sa fac? sfatuiti-ma cu ceva bun pls... firewall-ul e oprit. google merge foarte bine... va multumesc aticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zau nu stiu sigur si eu am patit o chestie de ge nu asta doar ca eu puteam sa intru da nu puteam sa scriu...