| seby10 a întrebat:

De ce nu merge "yahoo insider" atunci cand intru pe messenger?
nu-mi arata meilurile, nici stirile...

2 răspunsuri:
| adrianc2007 a răspuns:

E posibil sa-l fi dezactivat. Ca sa-l reactivezi, intra in messenger, dai sus pe "messenger"(butonul care apare in stanga sus, dai pe "Preferences" sau "Preferinte" daca l-ai instalat in limba romana, apoi se va deschide o fereastra in care ai mai multe meniuri in stanga, si alegi de acolo meniul "general", acolo iti vor aparea mai multe preferinte, fiecare avand cate o casuta in fata, iar a treia preferinata "Show Yahoo! Messenger Insider" trebuie sa fie bifata, o bifezi (dand click pe ea), apoi dai in dreapta jos "Apply"(sau "Aplica" daca ai messenger in limba romana) si apoi "Ok" si ar trebui sa-ti apara.

| Reea_Tetida_Burlacu_1948 a răspuns:

Nu imi arata stirile insider