| WhiteLore a întrebat:

De ce nu pot deschide pozele numai in paint crying(?

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Probabil asa sunt setate din propietati. Poti incerca sa dai clik dreapta pe o poza, propietati, deschide cu : si acolo schimbi.

Daca e din cauza programului, descarca picasa, e un program bun de vazut poza sau poti scrie direct pe google "programe de vizualizat poze"

Numai bine
http://www.visualeffect.org/

8 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Nu ai instalat programul pentru a deschide imaginile, sau chiar daca l-ai avut, ca orice calculator il are o data cu instalarea windowsului, l-ai sters.

http://www.terabyteunlimited.com/image-for-windows.htm

il poti lua de aici.Succes!

| Dinamovistul101 a răspuns:

Nu stiu big grin

| WhiteLore explică (pentru Dinamovistul101):

Sa sti ca nu mg sa primesti tricoul daca zici nu stiu tongue citeste regulamentul

| andrew2008 a răspuns:

Vrei ca toate pozele sa se deschida cu paint?

| 01Snake a răspuns:

Dai click creapta>open with si alegi de acolo.

| PinkGuy a răspuns:

De mere