| AlexMk5 a întrebat:

De ce, pe facebook nu poti aduga ca prieten o persoana la care apare "#Urmareste"? Daca se poate, cum trebuie procedat?

Răspuns Câştigător
| xClementine a răspuns:

Din cate stiu, erau anumite setari prin care puteai opri sa-ti fie trimisa orice cerere de prietenie, sau persoana respectiva a atins maximul de prieteni pe care-l poate avea o persoana pe facebook si nu mai poate adauga pe nimeni. Deci te poti rezuma doar la urmareste, in caz contrar, vezi de-i poti trimite un mesaj, sa-l/s-o intrebi daca doreste sa te-adauge la prieteni. happy

6 răspunsuri:
| Weider a răspuns:

Daca nu reusesti cum a spus xEvie, incearca sa nu mai urmaresti, si sa dai direct cerere de prietenie.

| AlexMk5 explică (pentru Weider):

Intrebam pentru varianta in care nu apare butonul "adauga prieten" deoarece chiar nu apare.

| Weider a răspuns (pentru AlexMk5):

Nu ma stiu bine pe facebook, sorry ca nu te-am ajutat.

| ԂǮϞiŚ a răspuns:

Dai direct cerere de prietenie

| vladys a răspuns:

Trebuie schimbata o setare care iti interzice s aprimesti anumite cereri de prietenie

| State_Marius_1998 a răspuns:

Pentru ca odata ce aidat pe urmareste poate o ai deja la prieteni sua scoate functia cu urmareste si adaugo la prieteni