| Diana0099 a întrebat:

De ce la unii cand intru pe facebook apare *Urmareste* iar la altii nu apare?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Http://www.facebook.com/about/follow
trebuie sa-ti faci profilul public ca sa poti avea "followers". cand cineva te "urmareste" nu te are ca prieten dar iti urmareste toate activitatile.

4 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Pentru că ei au activat opţiunea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-au setat facebookul asfel incat sa nu le poti urmari activitatea decat daca esti in lista de prieteni!

| Diana0099 explică (pentru anonim_4396):

Da ce trebuie de facut ca sa apara *Urmareste*, vreau ca la mine sa apara...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Diana0099):

Mergi la --> Setarile generale ale contului, apoi, in stanga, ai --> Persoanele care iti pot urmari activitatea si alege Public. Asta inseamna ca vei avea si tu butonul "Urmareste". happy