| Kat007 a întrebat:

De ce toata lumea uraste toamna si iarna eu NU.

Răspuns Câştigător
| Kira22 a răspuns:

Sal
Pai toamna e oribila ca atunci incepe scoala si altii ies din concediu, iarna pentru ca e foarte frig, dar mie imi place chiar foarte mult.
Nu conteaza daca la unii le place toamna si altora nu le place fiecare cu alegerile lui. Funda?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Toamna si iarna sunt cele mai bune anotimpuri, nu oricine uraste timpul rece.

| NoNameJunior a răspuns:

Unii oameni urasc aceste anotimpuri pentru ca e frig si nu pot iesi afara foarte des.
mie imi place toamna pentru ca beau mustlove struck.
dar iarna nu prea imi place ca este ger afara si nu poti iesi decat odata la 2 saptamani!

| Skylerx a răspuns:

Nu suntem toti la fel, pot sa te asigur pentru ca mie imi plac toate anotimpurile. Ei bine... poate un pic mai mult vara si nu pentru ca luam vacanta (si pentru asta, dar mai mult pentru altceva), ci pentru ca merg la bunici. In septembrie e ziua mea, iarna imi plac sarbatorile, primavara florile, si tot asa.

| Anonymus314 a răspuns:

Nu toata lumea uraste toamna si iarna.
Dar recunosc ca anotimpurile mele preferate sunt vara si iarna pentru ca:primavara e tot numai noroi de la zapada, iar toamna ploua mult.

| Karinakari99 a răspuns:

Nu toată lumea, să ştii.Dar există şi motive pentru care acei care le urăsc, le urăsc! Gândeşte-te.Toamna este un anotimp trist, plus că începe şi şcoala şi majoritatea care o urăsc sunt copiii. Iarna este foarte frig şi n-ai ce face.Astea-s motivele!

Răspuns utilizator avertizat
| ICanSeeAll a răspuns:

Eu nu le urasc, dar prefer primavara si vara.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| Fvn a răspuns:

Hm...mie imi place toamna,atunci cand ploua,strazile sunt mai pustii si totul este mai gri decat de obicei. Si iarna imi place, i mean, hellooo derdeluuuus!laughing)

| FroddoLikesBlood a răspuns:

Pt ca esti diferit de ceilalti.

| Barney a răspuns:

Urasc toamna si iarna.

De ce?

Toamna - Nu mai am timp liber, trebuie sa invat pentru scoala, ploua mult si daca ploua nu pot sa ies afara cu prietenii.

Iarna - E frig, trebuie sa iau multe haine pe mine, zapada ma enerveaza.

| NuConteazaShinee a răspuns:

Man te inteleg serios happy
Si eu prefer iarna si toamna la fel cum prefer sa ma duc la munte inloc de mare xD

Pai deh unora le place caldura si cancerul de piele ...in schimb altora le place frigul, lemnele in soba si un pahar de gin cu lamaie si apa tonica big grin

| Lori18 a răspuns:

Nu toata lumea uraste toamna si iarna.sunt pers care le place iarna care le place vara si asta pentru ca fiecare e diferit de celalat mi nu imi place iarna k e frig... iarna imi place cum e totul alb si frumos si cand ninge imi place...da mai mult imi place primavara k at este ziua mea si varahee hee funda big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal urasc toamna pentru ca incepem scoala at wits' endlaughing iarna nu o urasc pentru ca avem vacanta:X si sunt sarbatorile de iarna Craciunul,Revelionul, in schimb ceilalti poate urasc toamna si iarna pentru ca este frig, ploua, ninge poate ca lor le place caldura soarele. funda?big grin

| blackmetal a răspuns:

Cui nu ii place toamna, cand toata natura pare mohorata si aproape sa moara, cu toata melancolia ei, inseamna ca nu este o persoana romantica. Fiecare anotimp trebuie tratat in felul lui deoarece fiecare dintre ele ne aduce cate o bucurie.