| Alien a întrebat:

De ce ma uraste lumea?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ar trebui sa te simti bine. E mai greu sa faci un om sa te urasca decat sa te iubeascalaughing

| aliceinchains a răspuns:

Eu nu te urasc. Totusi, incearca sa te schimbi si sa nu mai faci glume proaste, pentru ca unii nu stiu de glumahappy

| Psihoyounger a răspuns:

Comportamentul tău este probabil, sursa cea mai sigură. Stai de vorbă cu cineva care te cunoaşte bine, roagă-l să fie sincer şi să-ţi zică unde greşeşti. Baftă!

Psihoyounger

| Ingerash a răspuns:

Eu nu te urasc...

| L7L a răspuns:

Cine te uraste?laughing

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Sunt multe de spus...comportamentul tau...
Sorry dar nu te cunosc ca sa stiu dc te uraste lumea
Intreabai pe ei si incearca sa te schimbi...[asta daca vrei sigurtongue]

| Ionutz_1837 a răspuns:

Poate ca faci asta (sa fii urat) incearca sa te comporti cat de cat bin

| blaa a răspuns:

Nu'i respecti?
Injuri in public?
Te imbeti ca porcu si faci scandal?
Te imbraci urat? etc.continuam pana maine.(glm)

Spune'ne o intamplare ca sa te ajutamstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu cum e macar pe tine te iubesc parinti dar pe mine nici nu ma bag inseama si eu am 8 ani nu am fost iubit niciodata