| maryelena a întrebat:

De ce unii baieti cum se despart de prietena lor se cupleaza repede cu altele? Stiu un baiat care nu mai este cu prietena lui ca tipa l-a inselat, si el deja si-a gasit alta prietena, dar de ce asa repede? sa se razbune pe fosta sau de ce? ca am observat ca majoritatea cum se despart de prietena lor nici macar nu asteapta sa se impace, imediat isi gasesc pe altcineva.

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Graba strica treabahappyMereuhee hee
E un mic detaliu esential pe care il uitam mai mereu.Si din ce in ce mai acordam a doua sansahee hee

| Vizitiul a răspuns:

Pentru ca sunt tineri si isi traiesc viata, mi se pare logic. Nu la toti e valabil acest aspect, dar majoritatea apeleaza la un gest similar. Din orice relatie inveti ceva nou! Stagnarea nu-i o solutie.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Eu am observat asta mai mult la fete. Chiar am fost uimit sa vad cazuri cand plangeau de mama focului dupa cineva si a doua zi erau indragostite si uitasera tot.

| monyk a răspuns:

Buna, pentru ca vor sa se arate nepasatori si indiferenti, sa arate ca ei pot si fara fosta si se consoleaza in bratele alteia; insa ce e in sufletul lor numai ei stiu. UN baiat care a iubit mult pe fosta lui iubita sigur nu o va uita usor si desi nu se arata, sufera foarte mult; se poate sa fie si din razbunare dar cel mai adesea sa arate ei cine sunt ei ca pot si fara fosta si ca nu ii pasa de ea, arata c anul le pasa dar de fapt nu e chiar asa; totusi depinde de baiat, ei se prefac foarte bine ca nu le pasa dar asta e doar o masca, o noua iubita asa repede...inseamna ori ca nu a tinut la fosta si acum doreste sa o ia de la inceput cu alta, ori daca a iubit-o vrea sa o faca geloasa si sa sufere si sa se arate in fata ei si a celorlalti ca nu sufera dupa o fata!

| Winniee a răspuns:

Pentru a face partenerul gelos si sa il faca sa il vrea sa il vrajeasca sa ii faca in ciuda sa se razbune sau daca chiar nu a fost cu cineva de care sa-i pese ar face-o pentru ca ...crede ca si-a gasit o iubita potrivita.Acum, depinde si de personalitatea baiatului.

| alexutzu00791 a răspuns:

Salut. Eu nu sunt asa.

| anku_4442 a răspuns:

Nu le pasa si de aceea stau cu cat mai multe.La un baiat conteaza palmaresul sa stiu ca au stat cu zeci de fete.Chestia asta le este in sange.Nu le pasa.(bineinteles mai sunt si exceptii, insa mai rar).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr ca se simt aiurea fara o fata langa ei, desi se cred foarte tari laughinglaughingPur si simplu nu mai are cine sa le zica " nu mai manaca aia ca are grasimi ", "nu merge tricul ala cu pantofii", "nu iti mai pune si ochelarii de soare " laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce? ai vrea sa planga dupa o proasta care si-a batut joc de el?
s-a dus la alta ca sa o uite mai usor :d

fata mergea pe ideea ca o sa fie iertata daca face asta? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.filmeeonline.info

| georgy7165 a răspuns:

Vrea sa-i dovedeasca fetei ca nu ii pasa. Dar de fapt el tot la ea se gandeste.Majoritatea baietilor fac asa.ca sa dovedeasca ca ei sunt barbati adevarati dar in sufletul lor nu sunt deloc asa...

| Any_1345 a răspuns:

Dca o iubea era sa o ierte, dar asa poate nu prea o intelegea daca zici ca tipa la inselat.

| Stefan94d a răspuns:

Sa isi faca fosta prietena geloasa si... sa o aive la picioare
asa fac eubatting eyelashes