| OctaLoL a întrebat:

De ce vad mereu intrebari pentru a-si face tema? Nu e drept.TPU nu este un site de facut teme, ci de-ai ajuta pe altii cu intrebari legate de genu,, Cat costa un bilet spre America". Cine este de acord sa scapam de acesti,, NOOBI"?

6 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Ne spui si o metoda?

| Rockart a răspuns:

Bună! Din păcate nu putem scăpa de ei, ba chiar se va deschide o categorie Teme( http://www.TPU.ro/blog/?p=2379 ).Şi te anunţ că sunt întrebări care au nevoie de un răspuns mai mult decât cele cu biletu de America.

| Amorezatul a răspuns:

Salut! TPU este un site in care Toti sunt pentru unul iar prin asta fiecare intelege ce vrea! Sunt intrebari enervante pentru ca ei cer direct rezolvarea temei ci nu Solutia prin care se poate rezolva tema!

| AverageIAlex a răspuns:

Parintii trebuie batuti ca ii lasa pe net la 10-14 ani.

| LooLooLoo a răspuns:

Sunt de acord cu tine...noua cine ne mai facea tema? sa isi puna mintea la contributie ca doar asa le ramane cv in capus-orwinkingsi pe TPU sa puna intrebari pentru cultura lor generala

| silviuBKU a răspuns:

Hmm da...cam ai dreptate, o sa ajungi sa nu mai intri pe site ca sti ce te asteapta cv de genul :,, care e cel mai bun pix?,,