| Tyna33 a întrebat:

De ceva zile am probleme cu messenger-ul.Dau dublu click si nici nu mi se deschide unde sa ma loghez,imi apare doar o caseta in care pot sa dau "Don't send" si "Send error report". Orice as da,nu se deschide.L-a reparat cineva si l-a reinstalat din nou,dar tot asa face! Zice si ceva de Windows, darnu intelegsad Please, help me!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My computer-local disk"C"-proprietati-tool-check now-bifezi ambele patratele si dai start.Restartezi apoi calculatorul si lasi windows-ul sa-si faca treaba.Procesul poate dura ceva timp, pentru ca sunt 5 pasi, il lasi asa si cand termina, calc se va deschide singur. Apoi incerci sa te loghezi pe messenger.

| IcemanFRS a răspuns:

Caută alt antivirus, eu am pățit același lucru și acum nu am probleme.

| SmQAlex a răspuns:

Pai poti incerca sa il reinstalezi