| Antonia90 a întrebat:

De fiecare data cand intru pe messenger si pe google chrome, imi apare intr-un chenar galben "CLayoutHostWnt - Tooltip: Yahoo Messenger. exe- Corrupt File - The file of directory ----- is corrupt and unreadable.Please run the Chkdsk utility", asta la Yahoo Messenger. La google chrome : "Windows- Corrupt File, The file of directory ---------- is corrupt and unreadable. Please rund the Chkdsk utility". E cam aceeasi chestie si la mess si la chrome. Care e problema si ce ar trebui sa fac sa nu imi mai apara asa?

6 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Si eu am patit la fel trebuie sa ti le reinstalezi

| Antonia90 explică (pentru Roxin_Alex_1989):

Am facut asta de multe ori...

| Roxin_Alex_1989 a răspuns (pentru Antonia90):

Atunci trebuie sa iti reinstalezi windowsul(si eu l-am instalat si nu am mai patit la fel)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aşa am păţit si eu cu Firefox.
Păi, la mine nu a mers cu reinstalatul Firefoxului.
A mers cu reinstalatul Windowsului.

Baftă... big grin

| Antonia90 explică (pentru anonim_4396):

Pfff, cam greu cu reinstalatu asta, nici eu nu stiu, si nici nu gasesc pe cineva care stie sa o faca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Antonia90):

Întreabă pe cineva care ştie un expert IT în locul unde locuieşti...