| JeffHardyNumber1Fan a întrebat:

De la ce firma aveti voi net, cu cat descarcati dupa net si cat de multumiti sunteti de el? Funda cine raspunde!

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

@spank17 este adevarat ce ai zis, in afara de faptul ca:
"pica foarte rar. dar sa te astepti ca atunci cand pica sa iti pice pentru cateva ore bune",
mie imi pica netu foarte rar (odata la 8-9 luni) si dureaza vreo 2-3 minute.
@racliasorin dupa cum ti-ai dat seama, am internet de la Rds prin firba si am viteza foarte mare de descarcacre chiar si cea de incarcare, uite cateva screenshot-uri
http://lh5.ggpht.com/....../wow2.jpeg
sau

http://lh6.ggpht.com/......434550.png
Desigur, ca sa am aceste viteze am facut unele modificari la sistem si drivere, dar oricum pe Rds ai viteza destul de mare.
Am incercat si internetul de la Romtelecom dar nu sunt multumit de aceasta firma.
Eu recomand Rds prin fibra optica:
-Viteza mare (ma refer fara modificari) viteze de pana la 20 de mega poate chiar mai mult.
-Trafic nelimitat.
-Si netul pica foarte rar, iar cand pica, dureaza cel mult vreo 5 minute pana se remediaza problema(cateodata chiar si cateva secunde).

7 răspunsuri:
| fryekid a răspuns:

RDS ai vrut sa zici

| spank17 a răspuns:

UPC. ajung cam la 3mb download, insa uploadez f prost. iti recomand RDS Fibra, merge f bine, pica foarte rar. dar sa te astepti ca atunci cand pica sa iti pice pentru cateva ore bune. bafta

| Creamy a răspuns:

Clicknet (romtelecom) si trag cu 2 mb si sunt multumit!

| mary_1175 a răspuns:

Eu am tras net de la TNS.nu stiu daca a auzit cineva de firma asta. dar sunt multumitya cum imi merge netul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| Feliciann a răspuns:

Upc merge tzeava

| daniela98_1923 a răspuns:

Eu acum sunt la upc dar vreau sa-l schimb erdeies e cel mai bun net are cea mai buna viteza