| MineIsLikeABridge a întrebat:

De la orice liceu poti intra la orice facultate, daca stii tot de 10?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

La orice facultate de stat si privata(aici doar daca platesti). Da, poti alege orice facultate vrei, desigur te vor primi, cu media 10.Sa alegi ce crezi tu ca e mai bine pentru tine, ce se potriveste, succes.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, dar daca ai si diploma de bacalaureat tot asa si daca facultatea respectiva nu cere si examen. Numai bine!

| Cherry56 a răspuns:

straight facestraight face da...nu conteaza media de la liceu si bacu