| anonim_4396 a întrebat:

La ce liceu poti intra daca stii bine matematica? FUNDITA!

4 răspunsuri:
| Smiley97bla a răspuns:

Nu prea contează liceul, ci profilul!
Iar dacă vrei la un liceu bun, îți trebuie și o medie bună de asemenea.

Sper că te-am ajutat cu ceva.
O zi bună happy!

| Abed a răspuns:

Poti sa intri la profil Mate-Info. Dar liceu depinde si de medie si de unde esti.

| andy96 a răspuns (pentru Abed):

Liceu cu profil matematica-informatica(unde sunt si eu) licee bune din capitala: sava, lazar, viteazu, sincai, spiru(unde sunt eu- sincer nu e asa cum se spune, adica plin de fitosi sau ceva in genul...se invata destul de mult la noi spre deosebire de alte licee, si in plus ai libertate. sa stii ca de foarte multe licee si alea enumerate mia sus, a ramas numai traditia aia stii, gen ala e sava deci e liceu bun) un liceu ff bune vianu insa stiu ca la mai toate liceele astea bune, la al meu niciodata, se face scoala doar cu varfurile nu si cu restul', ceilalti sunt de umplutura. asta din spusele multor prieteni si profesoribig grin

| Ane_Ana_Maria_1995 a răspuns:

Da sigur! dar depinde ce liceu si daca numai mate sti ..la ce te referi.