| eubahhh a întrebat:

De saptamana viitoare merg la sala nu sa slabesc ci sa imi fac abdomen.imi spuneti va rog niste exerciti sau cum sa fac sa nu slabesc la picioare ci numa la burta? multumesc

fundita:*

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Piciorele le lasi acasa! Faci multe abdomene, lucrezi mai mult muschii care te intereseaza!

| cris05 a răspuns:

Hello.

Abdomene clasice
Cele mai eficiente exercitii pentru muschii abdominali sunt clasicele abdomene. Sa faci exercitiile pe spate, cu picioarele indoite, si cu mainile indreptate catre ceafa.
Clasic II
Abdomenele se mai pot face si cu mainile intinse in fata, alunecand incet cu ele pe coapsa.

Si multe altele ajutatoare tie. Vezi si alte tipuri aici. Succes
http://www.topsanatate.ro/......ide-5.html

| Tiberius a răspuns:

Electrostimulare pentru rezultate rapide si o remodelare armonioasa.Eu n-am reusit am rezultate nici cu 300 de abdomene pe zi.