| Mr97ScZ a întrebat:

SALUT TPU! Vreau sa merg la sala sapt viitoare si pentru ca n-am mai fost niciodata nu stiu ce greutati sa folosesc.Treaba este ca eu merg acolo doar ca sa imi aranjez pectoralii si sa mai slabesc putin ca sa fac patratele. Spuneti-mi si mie ce aparate si greutati trebuie sa folosesc pentru pectoralii si burta.

2 răspunsuri:
| JustRoxanne a răspuns:

Buna! La sala vei gasi un antrenor care iti va raspunde la toate nelamuririle.

| sLy007 a răspuns:

Salut! In sala va fi un antrenor, el iti va spune ce si cum trebuie sa faci big grin din propria experienta happy