| Seby80 a întrebat:

Mereu cand deschid mess-ul imi apare Call History, ce sa fac sa nu mai apara, pot intra undeva sa schimb setari?

6 răspunsuri:
| litlledolleioanna a răspuns:

Nu ai cum si asta iti apare pentru ca cineva a incercat sa te sune e la fel ca si mesajele offline care iti apar cand deschizi messu´

| AdiSenior a răspuns:

Mugur ai putea explica pe TPU ce sa facem, in cazul in care apare la logarea in messenger acea fereastra"call history"? Poate nu ne suna nimeni, dar ea tot apare.Cum o dezactivam? Multumesc.

| Seby80 explică:

Instalati versiunea de messenger 11.5 si nu mai apare!

| AdiSenior a răspuns (pentru Seby80):

Ms, am rezolvat cu instalarea versiunii 11.5.Acum nu mai apare.Banuiesc, ca yahoo ne cam baga bug-uri la cei cu versiuni vechi, ca sa instalam versiuni noi ale messului.

| MsiMsin a răspuns:

Ai rezolvat problema? daca nu intra pe id meu si iti explic! si mie mi-a luat foarte mult timp!

| Seby80 explică (pentru MsiMsin):

Nu am rezolvat, imi poti zice aici sau uite id meu nrs_97