| jessie33 a întrebat:

De ce nu pot sa votez intrebarile? Imi spune acolo asa :
Statutul de membru junior nu permite sa votezi.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Vei putea să votezi, când o să deveni membru "Senior". Trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

| CrysaCrysy a răspuns:

Trebuie sa-ti verifici e-mailul asa imi arata si mie. Bafta! daca reusesti funda?

| CrysaCrysy a răspuns:

Poi trebuie sa-ti verifici emailul asa imi arata si mie. Bafta! daca reusesti funda?big grin

| IONYUTZ a răspuns:

Daca vrei sa votezi trebuie sa ai cam 1000 de puncte.
Si cam 7 zile de la crearea contului

| jessie33 explică (pentru IONYUTZ):

Contul mi creat de mult timp iar eu am peste 3000 de puncte

| IONYUTZ a răspuns (pentru jessie33):

Si nu ai votat pana acum?

| jessie33 explică (pentru IONYUTZ):

Nu, nici o data pana acum cand am incercat

| shawol a răspuns (pentru jessie33):

Da draga dar tu ai in jur de 40 de raspunsuri. statutul de senior i se atribuie celui care are peste 100 de raspunsuri si 10 zile de la creearea contului. raspunde in continuare si cand vei ajunge la 100 de raspunsuri vei deveni senior. Baftawinking