| lore122 a întrebat:

De ce, cand vreau sa votez apare: statutul de membru junior nu permite sa votezi ( ceva de genu )?

Răspuns Câştigător
| NyanCat a răspuns:

Pai stii atunci cand intri pe profilul tau scrie status : sau membru : nu stiu exact si exista statusul de membru junior si membru senior, si doar membrii senior pot vota. Esti membru senoior cred ca la 15-16 funde. Sper ca te-am ajutat. Funnda?:X

| blueangel99 a răspuns (pentru NyanCat):

Nu contează numărul de fundiţe. Trebuie să ai 10 zile pe site + 100 de răspunsuri

4 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Nu intelegi textul sau ce? Juniorii nu pot vota raspunsuri

| n0matterman a răspuns:

N-are legatura cu cate funde ai ci cate raspunsuri ai(si probabil si timpul petrecut pe site are o importanta).

| NyanCat a răspuns:

Ms muult love struck