| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o problema am descarcat de curand cel mai nou yahoo si acum nu imi mai merge sa intru imi zice mereu ca e de la conectiunea netului da inainte nu imi facea asastraight face

Răspuns Câştigător
| stragery a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru nu stiu de ce dar incearca alte versiuni, folosesti router?

1 răspuns:
| AdeTeUraste a răspuns:

Cel mai nou yahoo messenger sau yahoo mail? Daca e de la yahoo messenger probabil nu l-ai instalat tu bine...sau daca e de la yahoo mail poate nu iti merge asa de bine netul pe cum ar trebui si atunci programul nu face fata happy. Funnda?