| TheAngel a întrebat:

Sall Tpu....Am o problema cu yahoo! mesesenger:daca vreau sa ma loghez cu orice cont pe yahoo! messenger imi da o eraoare in care zice sa verific conectiunea la internet.la alte calculatoare merge dar si daca intru online pe mail.yahoo.com imi merge dar pe aplicatia descarcata(Y! M) nu imi merge... de ce?

2 răspunsuri:
| drgby a răspuns:

Sti probabil ca tu ai primit un email cu un linc ai dat click sigur si ai loat un virus car iti blocheaza conturile pe IP -ul calculutorului tau. Nu stiu daca ai intele ceva dar sper sa iti fiu de ajutor.

| TheAngel explică (pentru drgby):

Da am inteles totul doar nu iau linkurile alea de rahat si plus imi era modoficata data de la pclaughing