| xCascavaalProblemex a întrebat:

Deci am un laptop la care vreau sa bag cablul de internet de la calculator dar la laptop nu se conecteaza. De ce? I-am dat CONNECT A INTERNET cred ca de 100.000 si tot nu a mers sad

Funditsssa :* happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ai creat conexiunea asa cum trebuie? cu user ul si parola?

| IonutzWoW a răspuns:

Ce internet ai?

| marcusnmc a răspuns:

Daca merge internetul pe pc si nu merge pe laptop inseamna ca nu ai instalat driverele pentru placa de retea sau nu este configurat laptopul deoarece depinde de laptop si sistem de operare.

| xCascavaalProblemex explică (pentru marcusnmc):

Dar la inceput mergea acum recent a inceput sa nu se conecteze