| Sixx a întrebat:

Deci, de cateva zile, pe facebook nu imi mai arata notificarile...adica imi arata ca am unele noi dar cand dau click nu se incarca, si nici nu imi arata cine e online.
am intrat pe facebook-ul altor prieteni si la ei merge, deci nu compu' e cauza.(precizez ca am intrat si de pe alte computere pe facebook-ul meu si tot nu merge )
deci...care ar fi cauza?

3 răspunsuri:
| Neah a răspuns:

Pe care prieteni ai intrat? laughing

| Lariss a răspuns:

Cauza nu o stiu...Dar sterge-ti contul si activeaza-l din nou. Poate o sa mearga, good luck!

| Sixx explică:

Browinking