| Sabwy a întrebat:

Deci, luni e greva... Mereti la scoala?(noua ne-a spus ca daca vrem putem sa merem ca... stam si vorbim intre noi ...ca profy vin la clasa da stau si vorbim. nu facem nimic )...:pe

16 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Eu nu merg...asa ni s-a spusbig grin deci stau acasica si lenevescbig grin

| M4RK a răspuns:

Nu mergem happy

| xibalba a răspuns:

@noname, si eu merg.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Eu nu merg la scoala...am timp tot anul sa vorbesc cu colegii...prefer sa stau sa ma odihnesc, sa profit de weekend-ul prelungit big grin

| DianaLostInDreams a răspuns:

Noname, depinde de scoala si de profesori. Unii nu sunt de acord cu greva si de aia va tin.La noi sunt toti de acordhappy

| Viuvi a răspuns:

Eu merg si vedem un film cu clasa thinking ceilalti ies la un suc cu dirigintii lor.La noi nu s-a pomenit nimic de greva ci doar ca este ziua mondiala a educatiei big grin

| vyol3ta a răspuns:

Eu ma duc dar fac doar 2 ore (romana, istoria)
ps:istoria o preda directorulstraight face

| lolfashion a răspuns:

Noi nu mergem deloc happy

| 4Fun a răspuns:

Daca e greva NU! (si sper sa fie)

| b3bita a răspuns:

laughing La noi profii nu vin .numa noi sa stam in banci de capul nostru.laughing nu ma duc pentru asta tongue

| noname_3387 a răspuns:

:O
eu dc merg?sad
adica..toata lumea a zis sa mergem la mine in sclsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi mergem. dar nu ne-a zis daca facem sau nu ceva... cert e ca mergem...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu mergeti nici unu la scoala! lasa ca guvernul va avea grija de voi mai tarziu, va legaliza si prostitutia straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off ce va mai place cand apare o greva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba. eu cred ca o sa facem ore. chatterbox stiti si voi cum sunt profesorii, si mai ales daca e scoala d-aia whistling. e imposibil ca un profesor ce intra in clasa sa stea s as uite la elevi =] desi ar fi frumoooos day dreaming. Desi sper ca maine sa mi se spuna: poti pleca acasa love struck

| denyy a răspuns:

Si copii mei sunt la scola si la ei sa procedat la fel cu mersul la scola dar nu gandesc de ce sa mearaga daca tot nu fac ore asa ca nu o sa se duca...