| crisbebe a întrebat:

Deci nu stiu cum sa explic ca sa intelegeti dar o sa incerc:eu am fost la cangrul in lumea povestilor(de romana)si pe foaie de concurs scria la un moment dat asa:nu afisam rezultatul daca bifezi si eu am bifat casuta si nu stiu unde sa dau sa imi vad lucrarea si punctajul si daca dau la analiza lucrarii mele inca nu s-a bagat cele de acum din noimebrie sau nu stiu eu unde sa dau.
ma puteti ajuta sa imi vad rezultatul intr-un fel sau cv?

2 răspunsuri:
| andrei733 a răspuns:

Pai tu ai bifat ca rezultatul sa fie confidential.Intreab-o pe profesoara ta de romana

| ronaldo2011_1946 a răspuns:

Dar pentru ce ai bifat?