| Ionas_Cosmin_1995 a întrebat:

Buna tpu.stiu ca pare o prostie ce o sa zic dar asta e. stiti piesa hussain al jassmi melodia araba.foarte cunoscuta.as vrea sa o cant si eu in araba.dar trebuie sa o scriu pe o foaie dar vreau sa o scriu in romana si dupăia sa citesc ca in araba.nu stiu cum sa va explic dar intelegeti voi.dau funda cel care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| stolz a răspuns:

Nu pare o prostie. Vrei să scrii pe foaie exact cum se pronunță (aude).
Cu ce te putem ajuta noi? Ascultă atent de mai multe ori și scrie ce auzi happy baftă.