| Not_4763 a întrebat:

Deci.sunt noua pe facebook si nu stiu cum pot sa trimit o cerere de prietenie.Cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| ioana1704 a răspuns:

Cauta persoanele cunoscute, le vezi profilulrile... si unde scrie adauga prieten dai click si gata astepti confirmarea

2 răspunsuri:
| Butterfly9 a răspuns:

Intri pe pagina celui care vrei sa ii lasi o cerere si sus scrie +Auga ca prieten, apesi acolo si i-ai trimis cerere de prietenie. Daca te accepta il ai la prieteni. Funda?

| Draagos a răspuns:

Cand intri pe profilul altuia.ai sus in pagina +1 Adauga ca prieten happy