| Deniisze a întrebat:

Dintre cei alesi pana acum in finala...Cine credeti ca ar merita sa castige la romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| IgnoreMe a răspuns:

Am vazut si eu putin din emisunea asta. Nu ma intereseaza cine-ar merita sa castige dar nu as vrea sa-l vad pe marele rapper castigand. Adica, e clar c-ar castiga din mila. Pe cand, emisiunea se numeste "Romanii au talent". El n-are, are doar o situatie proasta din care a facut un caz ca sa impresioneze lumea. Am ascultat alte melodii de-a lui pe youtube si e praf rau copilul. E un fel de Puya cu George Hora si cu Camelia. De fapt, el e mai mult Camelia asa, dar cu testicule. Eu sper sa castige cineva talentat nu cineva care dintr-o situatie proasta inspira mila si totodata primeste voturi. Cand il mai aud si cum schimba accentul la cuvinte ca sa-i iasa rima, wtf?!

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Iustin!
. dupa adrian tutu, si dupa ioana rotaru (daca e aleasa in finala )!

| pepe a răspuns:

Adrian Ţuţu

| oana1238105 a răspuns:

Adrian tutu

| onlyketoops a răspuns:

Narcis

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Narcis iustin

| AndruȘșca a răspuns:

Adrian Tutuu! love strucklove strucklove struck
Il adorr! =p~

| ralucutsa_9367 a răspuns:

Eu cred ca fetele alea doua nu stiu cum le cheama:X:X
canta fain
si tutu adrian da mai putin

| natalyia a răspuns:

Eu cred ca acel baiat narcis iustin

| natalyia a răspuns:

Eu cred ca acel baiat narcis iustin el chiar merita

| xGypsyQueen a răspuns:

Adrian sau Narcis`; x

| HebiQwse a răspuns:

Iustin. Funda plz

| kidrauhl926 a răspuns:

Tutu adrian