| mia_8736 a întrebat:

Dintre Rihanna, justin bieber, lady gaga, boa, selena gomez si demi lovato cine vi se pare cel mai bun cantaret/a? argumentare (funda, cine crede ca mine)vot la ceilalti

Răspuns Câştigător
| Bellatris a răspuns:

Lady Gaga, este cea mai originala si cea mai excentrica. Face totul de dragul artei si nu se teme ca va fi judecata.

16 răspunsuri:
| Melindutza a răspuns:

Selena Gomez si Justin Bieber imi place cum canta.batting eyelashes

| OaKi12 a răspuns:

Eu cred ca Rihanna si Lady gaga pentru ca imi plac la fel de mult. Si tie iti plac la fel? Sau posibil tie sa iti placa justin bieber ca majoritatea fetelor mor dupa el, dar e vai de el.

| Diiiaaa a răspuns:

Rihanna şi Selena Gomez sunt cele mai bune deoarece chiar au voce, sunt naturale, cu bun gust etc etc.
Justin Bieber e încă un copil.
Lady Gaga e prea excentrică.
De Boa nu am auzithee hee
Demi Lovato, nu prea se mai axează pe muzică din câte am auzit.

| HermioneLove a răspuns (pentru Diiiaaa):

Corect dar si Demi are voce bunicica!

| DrummerDreams a răspuns:

Parerea mea (fara suparare) este Justin Bieber.El chiar canta fain cu toate ca unii spun ca (e doar un copil) chatterbox.Si Miley Cyrus a fost un copil atunci cand a inceput sa cante si nimeni nu i-a spus ca e un copil.Chiar daca la JB o sa i se schimbe vocea (cum spun unii)el tot o sa cante fan.Si app: el deja si-a schimbat vocea.big grin
Rihanna canta si ea fain nu am ce spune dar parca nu mai e aceeasi din trecut.
Lady Gaga nici nu mai spun.Ea prea exagereaza cu videoclipurile si cum se imbraca si cum se poarta.sad.Are voce nu ca nu...
De Boa nu am auzitbatting eyelashes
Selena Gomez canta si ea fain.
Iar Demi Lovato parca nici nu mai canta.de cand nu am mai auzit un hit de la ea...thinkingbig grin

| Alrawan a răspuns:

Desigur BoA; x tongue

| alinae a răspuns:

Rihanna o aleg deoarece este o cantareata adevarata, aia e muzica, nu ce canta Justin Biber.Imi place si cum arat si cum se comporta.Nu ca duce ce a devenit vedeta a devenit aroganta. Daca e aceeasi cantareata ca a ta funda, te rog. puppy dog eyes

| GumitzaDePepene a răspuns:

Eu cred ca Boa...Adica, desi e din japonia sau de unde o fi canta super

| Summer5505 a răspuns:

Demi pentru ca spre deosebire de cei care doar se prefac ea chiar are talent si este de admirat si puterea pe care a avut-o si pe care inca o are de a trece peste depresie.

| NancySweetty99 a răspuns:

Selena Gomez

| gabisteaua74 a răspuns:

1. selena gomez :pentru ca imi olace si videclipurile sunt faine si imi place mult rigmul pe care le canta

| mihaelutsaaaaaaa a răspuns:

Selena Gomez mi se pare cea mai buna cantareata pentru ca are o voce foarte frumoasa de invidiat :* si multi recunosc asta:*

| AaaNNnnAaa a răspuns:

Eu sincer cred ca BoA.happy.dc? pentru ca canta foarte bine in engleza ceea ce e dificil fiind din Japonia( ei pronunta greu si prost in engleza).si are si o voce speciala. spectaculara.(eu prima oara cand am auzit-o mi s-a facut pielea de gaina) :X
Dar si Rihanna este o cantareata grozava.dar votez BoA

| DANA_1291 a răspuns:

daca te ajuta, eu cred ca justin bieber e cel mai tare

| Katalyna2011 a răspuns:

Justin bieber sau selena gomez nu au ce cauta in acest sir! eu aleg rihanna!

| lalapop a răspuns:

Cel mai mult gaga, evident fare justin