| anonim_4396 a întrebat:

Diriginta mea iese la pensie peste 2 saptamani si ne gandeam(eu si clasa)sa ii facem o surpriza, dar nu prea avem idei sigh

Imi puteti spune cateva idei [-o< despre ce am putea sa ii pregatim supriza
Mulumesc happy

7 răspunsuri:
| RealLife a răspuns:

Faceti o poza cu toata clasa, puneti-o in rama si cumparatii un tort

| lollipopzz a răspuns:

Cred ca puteti face un videoclip cu clasa vostra si cu doamna voastra diriginta si sa scrieti si ceva adica de ex:"va multumim ca ati fost alaturi de noi, caci fara dumneavoastra nu ne-am putut descurca mai bine" etc. dar pe power point sa il faci

| RomanMandruPanaMor a răspuns:

Daca ii luati o coroana funerara ce ar avea?

| medex3 a răspuns:

Va scrieti pe tricouri "Super diriga + numele dirigintei, cantati, ii pregatiti un tort si distractie placuta

| deiu_8132 a răspuns:

Pai...
pregatiti o clasa cu baloane...cumparatii un tort... un colier ceva-cadou
O poza cu toata clasa si o puneti intr-o rama:X
sau o poza cu dumneaei si o puneti la fel in rama :X

| Georgy1033 a răspuns:

O pertecere ca un banchet si o poza cu clasa ca sa nu va uite

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un tort cu o felicitatre baloane flori parfumuri etc ganditiva ce ii place si incercatii sa fiti cat mai creativi sa fie de la voi nu mai cereti sfatur (opinia mea, nu te supara)