| Căpșuni a întrebat:

happy
Am nevoie de multe idei. Anul acesta trebuie sa pregatim pentru clasa a XII-a cateva "surprize" de sfarsit. Noi trebuie sa le organizam "festivitatea". Ei si-au luat robe si tot ce le trebuie, dar noi trebuie sa le aranjam clasa. Ne puteti da idei de ce am putea face? Cineva ne-a spus sa cumparam flori pentru fete si pentru diriginta, fiecare elev sa primeasca un balon (habar n-am de ce), eventual sa le cumparam un tort sau chestii de astea...

Va rog, poate stiti de la alte clase sau poate chiar voi ati avut o incheiere de a XII-a superba.

Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| unprietenaproape a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=6oev-Rpzx9s
cauta si tu pe banda aia.

4 răspunsuri:
| unprietenaproape a răspuns:

Festivitatea se desfasoara in clasa, nu afara?

| Căpșuni explică (pentru unprietenaproape):

Initial in clasa... unde se v-a striga pentru. ultima data catalogul si unde trebuie noi sa le aranjam clasa..sa le dam flori..habar nu am ce putem sa mai facem si apoi ei vor iesi afara in robe si de acolo nu stiu exact ce se mai intampla

| unprietenaproape a răspuns (pentru Căpșuni):

Uita te atunci cand ai timp pe youtube. sunt enorm de multe filmulete postate

| Căpșuni explică (pentru unprietenaproape):

Am vrut sa fac asta, dar nu stiu cum sa caut..adica ce sa caut mai exact