| IsiR a întrebat:

Doare piercing-ul in buric? Te incomodeaza la ceva? zice-ti please cei care au ...cum a fost? si daca dupa ceva timp nu-l mai vrei... ti-l poti scoate? dar pune inapoi? ce e neaparat de stiut despre el? si intrebare pentru baieti: ce parere aveti despre el la o fata? cam de la ce varsta e indicat sa-l pui?

Răspuns Câştigător
| kumichan a răspuns:

De pinde la ce salon ti-l faci daca iti faci gaura la un salon profesionist te anesteziaza local si nu simti nimic daca ti-l faci la un salon oarecare doare dar nu foarte tare.De incomodat depinde de ce piercing e daca are colturi tepi sau chiesti de genu se agata de buluza daca nu are si e perfect fin nu te incomodeaza.Ti-l poti soate si baga oricand vrei.De preferat ar trebui sa iti iei un piercing medical ca sa nu te infectezi sau daca nu unul din argint.Nu exista o varsta la care sa ti-l pui pentru ca nu afecteaza cu nimic dezvoltarea organismului dar daca ai sub 18 ani va trebui sa te duci cu parinti cand iti da gaura daca ai peste poti sa te duci singura

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Doare cand ti-l pune apoi te obisnuiesti si cel mai bine e sa ti-l faci de la 18 ani chiar daca e o prostie sa ti-l pui.