| dulcica2 a întrebat:

Ce părere aveți de piercing-urile in buric pentru o fata de 16 ani?

Răspuns Câştigător
| Simonne01 a răspuns:

Mie imi plac, sunt de acord cu ele, insa gandeste-te peste ani, cum vei arata cu gaura aia in buric, la fel si cu tatuajele...Nu te lua ca sunt la moda, ia-te sa-ti stea si bine, si gandeste si in viitor nu doar in prezent. O fata/femeie simpla, atrage mai multe priviri decat una impopotionata.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie îmi sunt indiferente.
dacă îți place, fă-ți.

| L1feDRAIN a răspuns:

Nu cred ca e rau,
sora mea mai mare cred ca inceput sa poarte la 15 ani...

| IceKitty18 a răspuns:

Mie personal nu imi plac, deci la toate fetele care am vazut asa ceva erau de etnie roma, mi-a ramas imaginea asta in cap si nu imi place... ( e doar o parere, nu trebuie sa ma judeci }

| 400B a răspuns:

Sper ca nu esti genul ala de fata care se ia dupa prietenele/prietenii ei. Daca vrei un piercing din cate stiu, daca esti minora trebuie sa vii cu parinti tai la un salon specializat. In caz ca vrei sa iti fac un prieten sau nu stiu ce, risti sa faci vreo infectie sau alte porcarii. Mie unul nu imi plac piercing-urile. Acum daca chiar doresti sa iti faci, vorbesti cu parintii tai, iar daca nu sunt de acord, mai astepti pana la 18 ani.