| ANONIMAAA37 a întrebat:

Ce parere aveti despre piercing-uri.La ce varsta se pot pune?

Răspuns Câştigător
| doctorAnswer a răspuns:

Bună! Dacă piercing-ul ți-ar defini mai bine personalitatea părerea celor din jur nu contează.
Referitor la vârstă, nu cifra ne permite să face anumite lucruri care au în totalitate un impact asupra persoanei noastre.
Fă ceea ce simți și nu te mai lua după gura lumii!

| ANONIMAAA37 explică (pentru doctorAnswer):

Adica chiar daca am 12 ani imi pot pune?

| doctorAnswer a răspuns (pentru ANONIMAAA37):

Draga mea, în astfel de situații nu vârsta contează. Nu scrie nicăieri că de la 18 ani poți să-ți pui piercing, să-ți faci tatuaj și alte lucruri.
Este alegerea ta.

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Sunt dezgustatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu depinde.La ce varsta te lasalaughing)Poti sa ti le pui cand vrei...sa zicem 15 important e tie sa-ti placa