| Rsganne a întrebat:

Hey,ce parere aveti despre piercing in buric?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexutza25 a răspuns:

NU este piţiponcesc. Atâta timp cât nu îţi iei un piercing kitschos, ci unul drăguţ arată chiar fain! Eu am avut timp de un an, după l-am scos o zi şi mi s-a astupat. Am să mă duc zilele astea să mi-l fac din nou.

| HolyPotato a răspuns:

Eu spun sa nu te grabesti cu decizia asta. Cu ce crezi ca va arata mai bine? Sunt total de acord cu Yosifica. Oricum, daca ai un abdomen plat, este la fel de frumos si natural happy

| Yosifica a răspuns:

Dupa parerea mea e o tampenie, dc sati gauresti anumite zone ale corpilui pentru a pune un cercel, e mai frumos sa fi naturala, fara tatuaje piercing si alte porcarii, parerea mea (doar a mea) asta nu inseamna ca eu critic pers care au asa ceva, Bravo lor! O zi buna...

| georgiana967 a răspuns:

Este pitiponcesc sa ai asa ceva, ma rog, baietiilor le plac, da na.Scuze,asta e parerea mea.big grin