| ImiUrascViata a întrebat:

Draga TPU ma gandeam sa imi gasesc un hobby. Asa ca ma gandeam sa postez pe youtube. Dar nu stiu ce anume incat sa aprecieze si ceilalti munca mea de asemenea sa nu necesite prea mult vorbit deoarece nu cred ca acela este punctul meu forte in plus nu vreau sa ii plictisesc tongue. Propuneri cat timp e permis pe youtube, bineinteles. Ca habar nu am ce se cauta, in afara de muzica si filme si nu fac asa ceva deoarece sunt doar eu xD si cred ca ar arata ciudat.

Răspuns Câştigător
| ValyScumpika a răspuns:

Faci ce iti place. Ce te caracterizeaza... Daca altora le place iar tie nu iti place? Ce ai rezolvat? Fa ceva sa iti placa si tie si lor... happy

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Hobby inseamna cevca de iti place, o pasiune pe care o faci pentru ca iti face placere nicidecum pentru aprecierea celorlalti!

| PurpleKusH a răspuns:

Poti totusi daca esti un tip caruia i merge mana pe pc te poti ocupa de videotutoriale nu trebuie sa vorbesti npoti si sa explici prin notepad in scris

| kd511 a răspuns:

Salut!
Se cauta Gameplay-urile si vloggurile.

| ImiUrascViata explică (pentru kd511):

Hmm as incerca dar gameplay urile mi se pare extrem de boring si in plus daca le combin cu vocea mea iti dai seama ar rezulta fiasco si in plus sunt cu tona acolo si 2 la mana astia apreciaza in general dobitocii in general gen Pink, Rotsclav sau naiba mai stiu eu care. Si unii din au si zis nu imi pasa de ei... Am ramas asa O_O si nu sunt genul desi mereu primesc reprosuri si urasc asta.

| ValyScumpika a răspuns:

Sa faci ceva gen... Tequilla. Ar fii super. si sa iti gasesti un nume care sa atraga smug! :* Sper ca te-am ajutat. kiss

| ImiUrascViata explică (pentru ValyScumpika):

Pai asta stiam dar voiam ceva ce nu s-a mai facut si in plus am o voce de te face sa sari pe fereastra deci nu o sa fac vlog

| ValyScumpika a răspuns (pentru ImiUrascViata):

Faci ce iti place. Ce te caracterizeaza... Daca altora le place iar tie nu iti place? Ce ai rezolvat? Fa ceva sa iti placa si tie si lor... happy

| angelana a răspuns:

Paii...depinde daca te pricepi la arte plastice poti sa faci origami si nu trebuie sa vorbesti doar din gesturi. Sper ca te-am ajutat.happy